O SABASTUDIU A POSTUPU SPOLUPRÁCE


Sabastudio je již přes 15 let kreativním grafickým studiem, které se zabývá především tvorbou firemních nebo produktových značek a celkovým vizuálním stylem firem, který dokáže podpořit profesionálním zpracováním veškerých tiskových materiálů přes jednoduché hravé letáčky po mnohostránkové katalogy s atypickým rozměrem a netradiční povrchovou úpravou. Zajistí Vám také následnou realizaci tisku zakázky.


Fantazie totiž nezná hranice!

A to není vše. V nábídce najdete ukázky návrhů designu obalů na karton či fólie nebo široké spektrum venkovní reklamy v podobě bilboardů, výloh a reklamních cedulí. Jejich realizaci tisku je možné také zajistit.

Dost řečí, pojďme radši tvořit :o)

V nabídce si můžete prohlédnout mnoho dokončených a zrealizovaných návrhů a přesvědčit se, zda to, co hledáte a potřebujete, najdete v SABASTUDIU.

U ZRODU VŠEHO JE MYŠLENKA – ZÍSKÁ-LI TVAR, STANE SE SKUTEČNOU

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE

PRVNÍ KONTAKT

Při prvním setkání nebo telefonické domluvě si vzájemně ujasníme potřebná fakta týkající se zakázky. Ráda Vám ukážu pro lepší představu již úspěšně dokončené práce mých klientů.

Vůbec nevadí, že nebudete mít hned předem jasno, jaký formát nebo materiál zvolit. Vše společně prodiskutujeme a já Vám nabídnu vhodné varianty řešení.

KALKULACE PŘEDEM

Ještě před zhotovením grafického návrhu obdržíte konečnou kalkulaci na Vámi vybranou variantu dohodnutých parametrů. Pokud se zadání zakázky z Vaší strany nezmění, nezmění se ani její cena. Vše budete vědět předem a nemusíte mít tedy obavy o nějaké dodatečné kalkulace.

Po předložení návrhů proběhnou korektury, kde si zkontrolujete správnost údajů. Až bude návrh dle Vašich představ, po odsouhlasení ho zadám do výroby.

CHCETE POUZE NÁVRH?

Je možné, že si zakázku budete chtít sami zadat do výroby. Tato varianta je také možná. SABASTUDIO Vám vypracuje pouze grafický návrh a předá Vám vyexportovaná data potřebná pro danou výrobu. Pokud je Vaše firma v Brně, Rajhradě nebo blízkém okolí těchto měst, zakázku Vám mohu přivést do firmy.


S KÝM BUDETE SPOLUPRACOVAT


Sabina 

KNOFLÍČKOVÁ


Grafická designérka" I po 20 letech mě pestrobarevná práce v grafickém designu nezešedla a hledání spojitostí mezi krásnem a funkčností mě nepřestává fascinovat. "

Chcete mě kontaktovat?